O Trenerce

W trakcie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego, rozpoczęłam treningi w jednym z wrocławskich klubów. Szybko fitness stał się moim sposobem na życie, pracą, pasją, okazją do poznawania wspaniałych ludzi, których  łączy sport, chęć samodoskonalenia się, rozwoju oraz spełniania swoich celów i  marzeń.

Od 13 lat jestem instruktorem fitness, od 7 lat również trenerem personalnym i doradcą żywieniowym. Po ukończeniu studiów przez 7 lat pracowałam w szkołach ponadgimnazjalnych jako nauczyciel wychowania fizycznego. W 2010 roku założyłam Klub Strefa Fitness w mim rodzinnym miasteczku Strzelinie. Jestem liderem Zespołu 6 Trenerów Strefy Fitness. Na sali z moimi podopiecznymi na treningach  konsultacjach żywieniowych spędziłam już ponad 10 tysięcy godzin. Organizowałam warsztaty żywieniowe i prowadziłam wykłady na temat żywienia dla dzieci i dorosłych. Jesienią roku 2018 roku zebrałam całe moje doświadczenia i wiedzę, i rozpoczęłam pracę nad moim autorskim programem PROJEKT BRZUCH, który obejmuje całościową opiekę treningową, dietetyczną oraz wsparcie motywacyjne. Po kilku miesiącach kilkadziesiąt osób które uczestniczyły w kursie PROJEKT BRZUCH osiągnęły swoje cele sylwetkowe, co jest moim ogromnym sukcesem z czego jestem bardzo dumna. Teraz pracuję nad kolejnymi programami treningowymi, które będą wkrótce dostępne na platformie.

Podczas treningów motywuję podopiecznych, wspieram podczas najcięższych ćwiczeń i wyzwań, wyznaczam kierunek drogi żywieniowej podopiecznych, żeby osiągali  swoje sukcesy.

Uwielbiam wypoczynek na świeżym powietrzu, naturalne krajobrazy oraz sport. Oprócz treningu fitness jestem miłośniczką jeździectwa, windsurfingu oraz narciarstwa. Uwielbiam podróże z rodzina jak i z naszymi Klubowiczami. Organizuję Fitcampy dla kobiet, podczas których trenujemy oraz dbamy o odpoczynek w spa i relaks blisko natury.

Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów Jerzego(5 lat) i Jana (10 lat). Rodzina i zdrowie to dwie największe moje wartości

Motto treningowe i życiowe:

„Kto nie ma odwagi marzyć, nie będzie miał siły do walki”

 

 

Copyright © 2019 MAR-FITT Maria Horodyska
WPIdea.pl . mydevil.net . horodyski.pro